BLOG

5 pomysłów na prezenty dla miłośników zwierząt

Szukasz pomysłów na prezenty dla psiarzy, kociarzy i miłośników zwierząt? To jesteś w bardzo dobrym miejscu! Sprawdź nasze propozycje – listę pomysłów na prezenty dla tych, którzy mają i kochają zwierzaki!

‣ 101 psich sztuczek – książka dla wszystkich właścicieli psów

Uczenie psa sztuczek to wspaniały sposób na zacieśnianie więzi ze swoim pupilem, integrowanie go z członkami rodziny i dostarczanie mu fizycznych i umysłowych zadań. Książka “101 psich sztuczek” Chalcy i Kyry Sundance to światowy bestseller, sprzedany w ponad 500 000 egzemplarzy.

Przykładowe sztuczki:

  • Turlaj się
  • Posprzątaj zabawki
  • Odbieranie telefonu
  • Zabawa w chowanego
  • Skok przez złączone ramiona
  • Czołgaj się!
  • Mój pies umie liczyć

101 psich sztuczek, Chalcy Sundance, Kyra Sundance, Wydawnictwo: Muza, 208 str.

‣ Trixie Dog Activity Memory Trainer 2.0 

Automat na karmę dla psów, który wymaga od czworonogów wysiłku fizycznego i umysłowego. Można ustawić różne poziomy trudności, urządzenie posiada ręczne dozowanie przysmaków! Zasięg aż 40 metrów! Doświadczenie użytkowników potwierdza, że automat na karmę świetnie sprawdza się także dla posiadaczy kotów.

Doskonały pomysł na prezent! Liczne opinie użytkowników potwierdzają, że ta “zabawka” jest warta swojej ceny!

Wybrane opinie ze strony sklepu zooplus.pl:

Moje psiaki dostały tę zabawkę na gwiazdkę i szybko nauczyły się, co należy robić żeby dostać nagrodę.

Moje dwa koty potrzebowały dwóch tygodni, aby rozpracować tę zabawkę. Koty też potrzebują wyzwań! 

‣ NEEWA pas do joggingu i canicrossu

Świetny pomysł na prezent dla tych, którzy lubią aktywie spędzać czas ze swoim czworonogiem. Włoski pas do joggingu i canicrossu renomowanej firmy NEEWA to gwarancja zadowolenia dla tych, którzy lubią biegać ze swoimi pieskami.

Zakłada się go na brzuch i dodatkowo mocuje wokół ud, aby nie przesuwał się podczas biegu. Regulowana długość umożliwia indywidualne dopasowanie – zarówno wokół bioder, jak i nóg. Materiał jest bardzo lekki i oddychający. Mała kieszeń z zamkiem błyskawicznym oraz pas odblaskowy zapewniają dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. 

‣ Koszulki z nadrukiem ukochanego pupila

 

Koszulki, bluzy czy kubki z własnym nadrukiem to dobry pomysł na prezent niemal dla każdego i prawie na każdą okazję. A może tak koszulka z nadrukiem zdjęcia ukochanego psa czy kota? Taki prezent niewątpliwie ucieszy każdego posiadacza zwierzaka! 

‣ Ręcznie malowane zawieszki na choinkę

Coś dla miłośników zwierząt z artystyczną osobowością. Ręcznie malowane zawieszki na choinkę przedstawiające ulubione zwierzaki lub zimowe krajobrazy to niewątpliwie doskonały prezent dla tych, którzy lubią dostawać prezenty “z duszą”.

 Tego typu wyjątkowe prezenty można zamówić bezpośrednio u wykonujących je artystów. Z zamówieniami należy się jednak spieszyć, bowiem na wysyłkę trzeba zazwyczaj poczekać co najmniej kilka dni. Więc to jest naprawdę ostatni moment!