POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH OLSZTYN

Pozycjonowanie stron internetowych – Olsztyn, Warmia i Mazury oraz cała Polska.

Zobacz też – strony internetowe Olsztyn z rocznym pozycjonowaniem

POZYCJONOWANIE WHITE HAT SEO

Pozycjonowanie stron internetowych White Hat Seo. Jednoczesne pozycjonowanie do 100 fraz. Pozycjonowanie zgodne z zasadami Google. W pozycjonowaniu nie używamy precli, spamu, systemów wymiany linków i innych niedozwolonych metod pozycjonowania.

FILOZOFIA WHITE HAT SEO a BLACK HAT SEO

Ogólna różnica pomiędzy metodami pozycjonowania stron metodami Black Hat SEO a White Hat SEO może być wyrażona w zdaniu:

Metody czarnego SEO mają za zadanie oszukanie algorytmu wyszukiwarki, że strona jest wartościowa. Pozycjonowanie stron internetowych White Hat SEO polega na czymś zgoła odmiennym. Pozycjonowanie White Hat SEO polega na działaniach, które mają za zadanie stworzyć stronę internetową na tyle wartościową, aby „dostrzegł” to algorytm wyszukiwarki Google.

Zapytaj o wycenę pozycjonowania

Szybka i niezobowiązująca wycena. Wraz z wyceną otrzymasz spodziewane rezultaty po 3, 6 i 12 miesiącach pozycjonowania.

Kontakt: info@nawitrynie.pl

NAWET KILKADZIESIĄT POZYCJONOWANYCH FRAZ

Pozycjonując stosujemy tzw. long tail (długi ogon pozycjonowania). Oprócz fraz głównych pozycjonujemy także frazy bardziej szczegółowe, Po co? Po pierwsze, frazy z długiego ogona są wypozycjonowane szybciej (nawet w ciągu 1-2 mies.) i w efekcie dają szybko sporo ilość wejść na stronę, a po drugie one są papierkiem lakmusowym tego, jak Google widzi stronę, zazwyczaj dobry długi ogon = dobra i bogata w content witryna.

STAŁY I DŁUGOTRWAŁY WZROST WITRYNY W GOOGLE

Gwarantujemy stały wzrost wartości witryny w wyszukiwarce Google, mierzony w takich wskaźnikach jak Domain Authority i Page Authority. Stosujemy bezpieczne metody pozycjonowania – nie ma zagrożeń nagłych, skokowych negatywnych zmian obu wskaźników.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ – NIE MUSISZ WIERZYĆ NA SŁOWO. SPRAWDŹ!

Jak trafiłeś na naszą stronę? Prawdopodobnie z wyszukiwarki Google. Ta strona dla fraz związanych z pozycjonowaniem w Olsztynie i na Warmii i Mazurach jest wyżej niż prawie cała konkurencja (także duże agencje seo). To najlepsza gwarancja wysokiej jakości usługi pozycjonowania. Otrzymujesz więc gwarancję wysokiej jakości pozycjonowania za niską cenę – zwłaszcza w porównaniu do dużych agencji SEO.

100% BEZPIECZEŃSTWA – ZERO RYZYKA WYRZUCENIA Z WYSZUKIWARKI

Stosujemy tylko metody White Hat SEO (whitehat SEO, biały kapelusz SEO) – bezpieczne i sprawdzone od kilku lat metody pozycjonowania. Pozycjonowanie opieramy przede wszystkim na budowaniu siły twojej strony internetowej poprzez bogaty i doskonale zoptymalizowany pod kątem SEO content twojej witryny. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka filtra i bana od Google za stosowanie niewłaściwych metod pozycjonowania, a wszystko, co zrobimy dla twojej witryny zostaje w niej na zawsze i pracuje na kolejne sukcesy witryny w wyszukiwarce.

BARDZO KONKURENCYJNE CENY

Cena pozycjonowania uzależniona jest głównie od tego, jak wiele pracy należy włożyć w pozycjonowanie witryny. Miesięczny koszt pozycjonowania wynosi od 150 zł i zazwyczaj nie przekracza 300-400 zł.

BEZ TRUDNEJ DO ZERWANIA UMOWY

Bardzo przejrzysty sposób rozliczeń. Nie zmuszamy do podpisania długiej i trudnej do zerwania umowy. Zasady współpracy są proste: płacisz z góry miesięczny (lub jeśli wolisz 3-miesięczny, 6-miesięczny albo roczny) abonament za pozycjonowanie, jeśli z jakichś przyczyn chcesz zrezygnować z pozycjonowania, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Wystarczy, że przed końcem miesiąca kalendarzowego poinformujesz o tym mailowo.

BLACK HAT SEO

x

Stosowanie metod pozycjonowania z czarnego kapelusza SEO jest od kilku lat stanowczo tępione przez Google. Metody, takie jak masowe linkowanie, stosowanie presell pages (precli) czy spamu, najprawdopodobniej może przynieść tylko chwilowe efekty pozycjonowania, a w dłuższym czasie narazić domenę na filtr lub ban ze strony Google (wyrzucenie strony z wyszukiwarki). Pozycjonowanie BLACK HAT SEO nie jest polecane zwłaszcza dla nowych stron z “czystą” domeną, bez negatywnej historii oraz firm, których celem jest trwały rozwój firmy i funkcjonowanie na rynku dłużej niż np. kilka miesięcy.

WHITE HAT SEO

ok

Pozycjonowanie stron internetowych White Hat SEO opiera się na działaniach w samej pozycjonowanej witrynie oraz w jej najbliższym otoczeniu (media społecznościowe, takie jak Facebook, Google Plus, Pinterest, Twitter, powiązane tematycznie blogi i fora internetowe). White Hat SEO prowadzi do naturalnego, samoistnego pozycjonowania się witryny w wyszukiwarce Google, dzięki temu, że witryna realnie – nie tylko w świetle algorytmów Google – staje się bardziej wartościowa niż strony konkurencji.