SKLEPY INTERNETOWE OLSZTYN

Profesjonalne i nowoczesne sklepy internetowe  oparte o skrypt WordPress WooCommerce! Zdobądź nowych klientów i wyprzedź swoją konkurencję!

Sklepy internetowe Olsztyn, Warmia – Mazury i cała Polska

Sklep internetowy WordPress Woocommerce

Sklep internetowy na WordPressie jest obecnie coraz bardzie popularnym rozwiązaniem, doskonale sprawdzającym się zwłaszcza dla niewielkich sklepów internetowych (sprzedających do kilkudziesięciu, maksymalnie 200-300 produktów).

Oprócz instalacji i konfiguracji sklepu, przy rozpoczynaniu przygody z handlem online, warto także wzbogacić swój sklep internetowy WordPress Woocommerce o dodatkowe elementy, takie jak:

  • uruchomienie programu partnerskiego
  • dodatkowe pozycjonowanie sklepu poprzez blog tematyczny
  • instalacja Live czatu

Cennik – sklep internetowy WordPress WooCommerce

Informacje dodatkowe

Skrypt WooCommerce

Przygotowanie sklepu na CMS WordPress w oparciu o plugin WooCommerce. WooCommerce to tani, łatwy w obsłudze i dobrze pozycjonujący się w wyszukiwarce Google sposób na własny sklep internetowy.

Integracja z popularnymi płatnościami online

W ramach usługi integracja z najpopularniejszymi płatnościami: Przelewy24 lub PayU, które umożliwiają dokonywanie płatności w czasie rzeczywistym za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu bankowego.

Usługa bezpłatna w każdym pakiecie.

Uruchomienie programu partnerskiego (polecającego)

Program partnerski to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych metod pozyskiwania klientów. W dobrze rozwiniętym programie partnerskim o sprzedaż w twoim sklepie martwi się cała sieć Partnerów, którzy procentowe wynagrodzenie otrzymują dopiero w momencie, gdy skierowany przez nich klient dokona zakupu.

W ramach usługi Sklep DELUXE uruchomienie programu partnerskiego wraz z przygotowaniem pakietu banerów reklamowych w różnych rozmiarach jest bezpłatne. W pozostałych pakietach koszt usługi wynosi od 500 PLN.

Responsive Web Design

Przygotowane strony są dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony.

Przy przygotowywaniu stron i sklepów internetowych stosujemy wyłącznie motywy graficzne oparte o Responsive Web Design (RWD).

Strona internetowa (lub sklep internetowy) działający w technologi Responsive Web Design działa w taki sposób, że wygląd witryny zmienia się w zależności od szerokości ekranu, na którym użytkownik końcowy przegląda witrynę. Wraz ze zmianą szerokości ekranu skalowane są elementy graficzne, zmieniają się wielkości czcionek, odstępy pomiędzy elementami, a także w niektórych okolicznościach eliminuje się wyświetlanie bardziej zasobożernych elementów na ekranach charakterystycznych dla smartfonów czy tabletów.

Hosting i domena

Oferujemy dla naszych klientów bezpłatną pomoc przy wyborze i rejestracji dobrego hostingu i taniej domeny.

Hosting – zwłaszcza przy tworzeniu sklepu internetowego powinien być wybierany z rozsądkiem. Sklepy internetowe z reguły wymagają bardziej wymagających serwerów niż zwykłe strony internetowe. Duża liczba produktów lub większy ruch na stronie sklepu potrafi bardzo szybko wyczerpać zasoby słabszego hostingu. Dlatego przy tworzeniu sklepu należy wybrać solidniejszy hosting (serwer), a przy wyborze należy wziąć pod uwagę szczególnie takie parametry jak ilość produktów w sklepie oraz przewidywany ruch.

Livechat – pomoc online

W ramach usługi instalacja integracja wybranego skryptu liveczatu. Szacuje się, że Livechat pozwala zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym nawet o kilkadziesiąt procent.

Cena integracji i konfiguracji wybranego liveczatu wynosi 500 PLN (jednorazowo; cena nie zawiera abonamentu livechatu – przy wyborze płatnych skryptów livechatu).