BLOG

Cyber Monday, czyli nieco spolszczając – Cyberponiedziałek lub całkiem spolszczając – Cyfrowy Poniedziałek to dzień zniżek i wyprzedaży w sieci – w sklepach internetowych i na stronach internetowych firm usługowych działających online.

Cyber Monday to poniedziałek następujący po tzw. Black Friday, czyli dniu wyprzedaży w tradycyjnych sklepach, który ma miejsce w piątek zaraz po amerykańskim Święcie (Dniu) Dziękczynienia, które obchodzone jest w czwarty czwartek listopada. Termin, podobnie jak całe zjawisko, Cyber Monday narodził się w Stanach Zjednoczonych, a po raz pierwszy został użyty w roku 2005. Obecnie jest bardzo rozpowszechnionym i popularnym dniem wyprzedaży internetowych niemal pod każdą szerokością geograficzną.

Bardzo wielu sprzedawców swoje oferty promocyjne łączy w ofertę Black Friday & Cyber Monday. Bywa, że oferty specjalne pojawiają się jeszcze przed Czarnym Piątkiem i trwają jeszcze jakiś czas po Cyfrowym Poniedziałku. Wszystko zależy od danego sprzedawcy i jego pomysłu marketingowego.

W czasie Cyber Monday możemy skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji w typowych sklepach internetowych sprzedających towary, ale nie tylko. Zniżki i promocje w tym dniu oferują także serwisy internetowe sprzedające produkty cyfrowe oraz usługi online. Cyber Monday to dzień, w którym na specjalne zniżki mogą liczyć także webmasterzy w Polsce i na całym świecie. W tym dniu można po wyjątkowo niskich cenach zarejestrować domeny, wykupić hosting, skrypty, pluginy, zakupić usługi (na przykład pozycjonowania stron internetowych czy projektowania www), a także w wyjątkowych cenach skorzystać z serwisów stockowych umożliwiających nabycie licencji na korzystanie z banku zdjęć, grafik czy filmów video.

Cyber Monday 2018 / Black Friday 2018 – okazje dla webmasterów

Zniżki na domeny internetowe

  • https://www.ovh.pl/ – domeny .eu i .shop ze zniżką prawie 90% na 1 rok

Zniżki na hosting

  • https://seohost.pl – zniżka 6% na hosting (kod: black60) lub serwer VPS (black60vps). Dotyczy nowo aktywowanych serwerów. Promocja 23-26.11.2018.
  • https://dhosting.pl/ – 30%zniżki w Black Friday na hosting

Zniżki na pozycjonowanie stron internetowych

szczegóły wkrótce

Zniżki na zdjęcia, grafiki

  • https://pl.123rf.com/ – 20% zniżki na subskrypcje i kredyty – Black Friday – Cyber Monday (kod: CYBER2018)

 

Ostatnia aktualizacja 2018-11-23 godz. 14.40