BLOG

ArtWitryna jest serwisem z ogłoszeniami z kategorii sztuka oraz handmade i rękodzieło. W serwisie tym znajdziemy w nim oferty polskich twórców sztuki i rękodzieła.

Serwis powstał na platformie WordPress z zainstalowaną wtyczką, zmieniającą witrynę z typowo blogowej w profesjonalny serwis ogłoszeniowy. Witryna umożliwia twórcom sztuki i rękodzieła rejestrację, logowanie oraz dodawanie własnych dzieł do serwisu. Mają oni możliwość dodawania zdjęć, a także publikowania dowolnych danych kontaktowych, takich jak adresy e-mail, numery telefonów, adresy do social mediów, a nawet adresy swoich własnych stron www.

Jednak – jak mówią twórcy serwisu – ArtWitryna.pl nie jest typowym serwisem ogłoszeniowym. ArtWitryna powstała po to, aby promować polską sztukę i polskie rękodzieło, a więc też wspierać rozwój twórców oraz pomagać im w działaniach marketingowych.

Sam proces zakupu sztuki i rękodzieła odbywa się poza ArtWitryną. Serwis ten łączy sprzedających i kupujących sztukę i rękodzieło, a sam proces zakupu odbywa się albo w sklepie internetowym danego twórcy albo kupujący i sprzedający dogadują się wysyłając prywatne wiadomości.

Więcej informacji można uzyskać już w samym serwisie: ArtWitryna.pl