BLOG

Wirtualne biura są coraz bardziej popularne wśród osób prowadzących działalność gospodarczą. Na rynku pojawia się coraz więcej firm świadczących usługi biura wirtualnego. Nie inaczej jest w Olsztynie, w którym na chwilę obecną mamy kilka firm posiadających w swojej ofercie usługi prowadzenia biura wirtualnego.

Biuro wirtualne (e-biuro, Virtual Office, e-office) jest usługą polegającą na outsourcingu usługi prowadzenia biura. W pakiecie usług biura wirtualnego zazwyczaj znajdują się takie usługi jak:

  • odbiór korespondencji firmowej
  • przesyłanie pocztą e-mail zeskanowanej korespondencji na wskazany adres poczty elektronicznej
  • przesyłanie korespondencji na podany adres
  • coworking i inne.

W tej chwili na terenie Olsztyna istnieje kilka biur wirtualnych. Poniżej przegląd obecnej oferty olsztyńskich biur wirtualnych wraz z prezentacją cen.

 

Wirtualne biuro Olsztyn – spis obecnej oferty Virtual office w Olsztynie

 

1. Wirtualne Biuro Agencja Innowacji spółka z o.o.

Strona internetowa: www.ebiuro.olsztyn.pl

E-mail: biuro@agencjainnowacji.pl

Adres: ul. Okopowa 14, 10-075 Olsztyn

W ramach standardowej usługi w cenie 49 zł netto miesięcznie otrzymujemy adres do rejestracji firmy, odbieranie i przesyłanie zeskanowanej korespondencji, przechowywanie dokumentów.

2. BOGUSZEWSKI INVESTMENTS Sp. z o. o.

Strona internetowa: www.biuroneolux.wix.com

E-mail: boguszewskiinvestments@gmail.com

Adres: ul. Kolejowa 48, 10-284 Olsztyn

W ramach abonamentu Medium w cenie 60 zł netto miesięcznie otrzymamy adres do rejestracji firmy, odbieranie i przesyłanie korespondencji.

3. Dobre biuro CG Sp. z o.o

Strona internetowa: www.dobre-biuro.pl

E-mail: biuro@dobre-biuro.pl

Adres: ul. 1 Maja 6, 10-118 Olsztyn

W ramach abonamentu miesięcznego w cenie 79 zł netto otrzymujemy adres do rejestracji firmy, odbieranie korespondencji oraz jej przechowywanie, informowanie o przychodzącej korespondencji.

4. Wirtualne biuro Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny

Strona internetowa: www.parktechnologiczny.olsztyn.eu/onas/wirtualne-biuro/

E-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.pl

Adres: ul. Wł. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn

W ramach abonamentu w kwocie 70 złotych netto otrzymamy adres do rejestracji firmy, powiadomienie o otrzymywanej korespondencji, możliwość skorzystania z 8-osobowej sali konferencyjnej do 2 godzin w miesiącu.

5. ABER BUSINESS CENTER

Strona internetowa: www.aberbc.eu/

E-mail: sekretariat@aberbc.eu

Adres: ul. Sprzętowa 3, 10-467 Olsztyn

Cena abonamentu od 65 zł netto miesięcznie. W pakiecie Mini adres do rejestracji firmy, odbiór korespondencji i wysyłanie powiadomień o otrzymanej korespondencji oraz możliwość skorzystania z sali szkoleniowej (do 4 godzin w miesiącu).

6. COWORK Olsztyn

Strona internetowa: www.cowork.olsztyn.pl

Adres: ul. Kajki 3/10- 546 Olsztyn

Firma oprócz biura wirtualnego oferuje wynajem sal oraz przestrzeń coworkingową. Brak jasnego cennika na stronie internetowej.

 

Uwaga! Ceny i oferty biur wirtualnych na podstawie informacji dostępnych na stronach internetowych firm na dzień 20.01.2016.