BLOG

Przedstawiamy stronę internetową naszego klienta – hotelu Zajazd Celtycki z okolic Krakowa.

Hotel Zajazd Celtycki zlokalizowany jest w najbliższych okolicach Krakowa oraz takich miejscowości jak Wieliczka i Niepołomice. Hotel położony jest około 10 km od Krakowa, odległość jaka dzieli go od innych atrakcyjnych miejscowości Małopolski – Wieliczka i Niepołomic jest jeszcze mniejsza. Hotel Zajazd Celtycki oferuje noclegi w okolicach Krakowa, a także organizację wszelkich imprez i uroczystości firmowych i rodzinnych, takich jak imprezy firmowe, firmowe imprezy integracyjne, bankiety i bale, konferencje, szkolenia, komunie, studniówki itp.

Położenie hotelu w spokojnej, leśnej okolicy a zarazem w sąsiedztwie Krakowa a także takich miejscowości jak Wieliczka i Niepołomice czyni hotel Zajazd Celtycki świetną bazą wypadową do zwiedzania atrakcji Krakowa i okolic. Hotel dysponuje 80 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3 i 4 osobowych, własną restauracją oferującą różnorodne menu oraz przestronnym parkingiem.

Noclegi w okolicach Krakowa - hotel Zajazd Celtycki

Strona Hotel Zajazd Celtycki – noclegi w okolicach Krakowa / screen

Przygotowana strona internetowa zbudowana jest na skrypcie WordPressa. Posiada slider zdjęć na pełną szerokość, formularz kontaktowy, integrację z kontem na Facebooku, galerie zdjęć, zintegrowanego bloga firmowego. Strona jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (responsive web design).

Zapraszamy na stronę internetową hotelu Zajazd Celtycki w okolicach Krakowa – www.hotelzajazdceltycki.pl