BLOG

Przedstawiamy stronę internetową naszego Klienta – szkoły muzycznej Yamaha w Łodzi.

Przygotowana strona internetowa szkoły muzycznej z Łodzi zbudowana jest na najpopularniejszym obecnie na świecie skrypcie CMS – na WordPressie. Strona posiada slider zdjęć o pełnej szerokości strony, formularz kontaktowy, odnośniki do mediów społecznościowych (Facebook i YouTube), oraz zintegrowanego ze stroną bloga firmowego. Strona jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (responsive web design).

szkolamuzycznalodz.pl - zrzut ekranu

Screenshot strony głównej- szkolamuzycznalodz.pl

Kilka słów o szkole muzycznej

Szkoła muzyczna Yamaha w Łodzi oferuje naukę gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych na takich instrumentach jak keyboard / pianino, gitara klasyczna, gitara elektryczna, perkusja, flet, skrzypce oraz naukę śpiewu. Program nauczania w tej szkole muzycznej opiera się o sprawdzoną i stosowaną z powodzeniem na całym świecie metodykę nauczania Yamaha. Szkoła prowadzi zajęcia w dwóch lokalizacjach na terenie miasta Łódź: w budynku przy ul. Milionowej 55 oraz ul. Ćwiklińskiej 22.

Szkoła oprócz prowadzenia zajęć nauki na instrumentach oraz nauki wokali prowadzi także półkolonie muzyczne dla dzieci i młodzieży z Łodzi. Szczegóły oferty półkolonii znajdziecie tutaj.

Zapraszamy na stronę internetową szkoły muzycznej, znajdującą się pod adresem www.szkolamuzycznalodz.pl