BLOG

Tematyka pszczelarska jest coraz bardziej rozpowszechniona. Razem ze wzrostem zainteresowania społeczeństwa zagadnieniami związanymi z pszczelarstwem powstaje coraz więcej blogów, portali i wortali pszczelarskim. Jednym z przykładów wzrostem zainteresowania tematyką pszczelarską jest nowo powstały portal pszczoly.eu.

Pszczoly.eu to portal pszczelarski w którym znajdziecie informacje i ciekawostki dotyczące pszczelarstwa, produktów pszczelich, zagadnień związanych z ochroną pszczół i zapylaczy. Informacji podanych w prosty i przystępny sposób zarówno dla laików, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na przykład na temat produktów pszczelich i ich właściwości (takich jak miody, pyłek kwiatowy, pierzga, mleczko pszczele czy jad pszczeli), zagrożeń jakie pszczołom i dzikim zapylaczom funduje współczesna cywilizacja i w jaki sposób każda osoba może pomóc pszczołom w przetrwaniu czy też zdobyć konkretne informacje dotyczące pszczelarstwa.

W portalu pszczelarskim www.pszczoly.eu znajdziemy także bezpłatne ogłoszenia pszczelarskie – ogłoszenia dotyczące zakupu i sprzedaży produktów pszczelich, sprzętu pszczelarskiego itp.

Zapraszamy do portalu pszczelarskiego www.pszczoly.eu.