BLOG

Google na swojej stronie internetowej rozdaje kupony na reklamę Google AdWords o wartości 200 zł. Zarejestruj się na platformie Google AdWords i wykorzystaj kupon na swoją pierwszą kampanię reklamową.

 

Aby otrzymać kupon o wartości 200 zł wystarczy wejść na stronę kuponów AdWords [KLIKNIJ TUTAJ] oraz podać swój adres e-mail. Po chwili pocztą elektroniczną otrzymamy kupon Google AdWords na kwotę 200 zł.

Kupony działają tylko na nowych kontach AdWords (do 14 dni od założenia konta). Aby otrzymać doładowanie 200 zł należy wydać na reklamę AdWords 100 zł w ciągu 31 dni od aktywowania kuponu.

Regulamin Kuponów Google Adwords znajdziesz [TUTAJ]

 

Najważniejsze warunki oferty:
  • Kwota promocyjna przysługuje nowym reklamodawcom AdWords, których konto w momencie wpisania kodu promocyjnego ma mniej niż 14 dni.

  • Aby aktywować tę ofertę, wpisz kod promocyjny na karcie „Płatności” na swoim koncie.

  • Kod promocyjny nie ma wartości promocyjnej, a wpisanie go jedynie rozpoczyna proces kwalifikacji do otrzymania powiązanej z nim kwoty promocyjnej.

  • Aby otrzymać kwotę promocyjną, musisz wydać na reklamę 100 zł w ciągu 31 dni od wpisania kodu promocyjnego na koncie (może być naliczony podatek).

  • Aby zakwalifikować się do otrzymania kwoty promocyjnej, Twoje konto musi zostać pomyślnie rozliczone przez AdWords i mieć prawidłowe saldo.

  • Kwota promocyjna zostanie przekazana w ciągu około 5 dni roboczych od momentu, gdy Twoje konto osiągnie określony wyżej próg wydatków na reklamę, pod warunkiem że aktywujesz konto przy użyciu kodu promocyjnego i spełniasz wszystkie wymagania określone w ofercie. Przekazana kwota promocyjna pojawi się na koncie w Podsumowaniu płatności.

kupony-google