BLOG

Aplikacja MySafety Mobile ma za zadanie pomoc w odnalezieniu telefonu lub tabletu w razie jego utraty czy zgubienia. Dla mnie jednak MySafety Mobile była aplikacją na tyle uciążliwą, zwłaszcza włączający się co jakiś czas w formie tapety e-sticker, że święty spokój bez tej aplikacji był dla mnie więcej wart niż ewentualna strata telefonu. W praktyce MySafety Mobile to jedna z najbardziej denerwujących aplikacji w użytkowaniu telefonu z jaką się spotkałem. Dla wszystkich tych, którzy chcą się pozbyć tej aplikacji, a nie wiedzą jak się do tego zabrać przedstawiam poniższą instrukcję.

Jak odinstalować (usunąć) aplikację My Safety Mobile?

Dla wielu użytkowników usunięcie tej aplikacji może okazać się dość trudne. Nie można jej usunąć (odinstalować) tak jak większość innych aplikacji instalowanych w systemie Android, a po ewentualnym zatrzymaniu aplikacji wkrótce nastąpi jej ponowne samoistne uruchomienie.

Instrukcja deinstalacji aplikacji MySafety Mobile:

  1.  Wejdź w Ustawienia
  2. Zabezpieczenia
  3. Administratorzy urządzeń
  4. Odznacz aplikację My Safety Mobile
  5. Następnie wróć do ustawień telefonu >> USTAWIENIA
  6. APLIKACJE >> wszystkie
  7. Wejdź do MySafety Mobile
  8. Dezaktywuj

I voilà! Od tej pory aplikacja się już nie będzie uruchamiać. Nasz telefon w razie utraty nie będzie już tak łatwy do zlokalizowania i to jest nasz ewentualny koszt uwolnienia się od tej męczącej aplikacji!
tablet