BLOG

Przedstawiamy wykonaną przez nas stronę internetową ośrodka wypoczynkowego Iguana w Jarosławcu, oferującego wynajem domków letniskowych w tym kurorcie nad morzem Bałtyckim.

Strona internetowa www.domki-jaroslawiec.pl została wykonana na skrypcie WordPressa. Na przygotowywanej stronie wykorzystano realne fotografie przedstawiające ośrodek Iguana oraz wnętrze domków letniskowych, a także nieliczne zdjęcia royalty free z serwisu Fotolia. Strona posiada także formularz kontaktowy, galerię oraz zintegrowany blog.

Domki letniskowe Jarosławiec - screen

Ośrodek wypoczynkowy Iguana w Jarosławcu, screen strony głównej www.domki-jaroslawiec.pl

 

Kilka słów o Kliencie

Ośrodek wypoczynkowy Iguana w Jarosławcu oferuje komfortowe drewniane domki letniskowe w Jarosławcu, słynnym kurorcie nad Bałtykiem. Ośrodek Iguana oferuje wygodne, piętrowe i doskonale wyposażone 6-osobowe domki letniskowe. W każdym domku znajdują się dwie sypialnie, duży salon, aneks kuchenny, łazienka. Na wyposażeniu każdego domku letniskowego znajdują się, między innymi, płyta elektryczna, pralka, mikrofalówka, toster, naczynia i garnki, leżaki i parawany. Na terenie ośrodka znajdują się miejsce na grilla i plac zabaw. Zachęcamy serdecznie do odwiedzin Jarosławca, a wcześniej do zapoznania się z ofertą domków letniskowych, którą znajdziecie na stronie internetowej Domki letniskowe Jarosławiec.