BLOG

Cyber Monday (Cyber Poniedziałek) to popularny obecnie na całym świecie dzień wyprzedaży i okazji w sklepach internetowych. Cyber Monday w Polsce również z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Cyber Monday to odpowiedź sklepów internetowych na tzw. Czarny Piątek (Black Friday – dzień wyprzedaży w sklepach tradycyjnych. Czarny piątek czyli Black Friday w tym roku przypada w piątek 25 listopada). Cyber Monday przypada zaś corocznie w pierwszy poniedziałek po amerykańskim święcie Dziękczynienia i trzy dni po Czarnym Piątku.  W tych ramach czasowych mieści się również Cyber Monday 2016.

Określenie Cyber Monday po raz pierwszy zostało użyte w roku 2005 w . Od tego czasu święto promocji w sklepach internetowych rozwinęło się i i wciąż się rozwija na całym świecie. W Polsce niekiedy Cyber Monday i Black Friday są ze sobą mylone, a Cyber Monday bywa niekiedy określany jako czarny piątek dla sklepów internetowych.

Cyber Monday 2016 – już w poniedziałek 28 listopada

“Black Friday dla sklepów internetowych” z roku na rok zyskuje na popularności. W tym roku w Polsce spodziewamy się rekordowego cyberponiedziałku z największą liczbą sklepów internetowych, które przystąpią do akcji oraz największą liczbą kupujących.

Zniżki i okazje Cyber Monday 2016

Wyjątkowe okazje, promocje, zniżki i rabaty ze sklepów internetowych na Cyber Monday 2016 pojawią się w tym miejscu już wkrótce! Zachęcamy do odwiedzania naszej strony!

Powiadom wszystkich o swojej promocji na Cyber Monday

Prowadzisz sklep internetowy i szykujesz specjalne promocje na Cyber Monday Dodaj swoją promocję w komentarzu poniżej tekstu. Szczególnie zapraszam do dodawania ofert niewielkich sklepów i małych firm. Oczywiście wszystkie wpisy będą publikowane bezpłatnie.