STRONY INTERNETOWE OLSZTYN

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skuteczne pozycjonowanie stron internetowych dla każdej firmowej strony internetowej. Zdobądź nowych klientów i wyprzedź swoją konkurencję!

Olsztyn, Warmia – Mazury i cała Polska

WordPressElegantThemesDIVI Premium ThemeWooCommerceWhiteHatSEO

NAJBARDZIEJ KOMPLEKSOWA OFERTA STRON INTERNETOWYCH DLA FIRM

PROFESJONALNE STRONY INTERNETOWE + SKUTECZNE POZYCJONOWANIE

Responsive Design

Przygotowane strony są dostosowane do przeglądania na tabletach i smartfonach

Security Warranty

Z zamówioną stroną otrzymasz na 1 rok pomoc administracyjną w razie włamania lub ataku hakerskiego

CMS WordPress

Łatwy w edycji oraz popularny system operacyjny CMS WordPress oraz motyw Premium od ElegantThemes

Pozycjonowanie WhiteHat SEO

Przygotowane strony są pozycjonowane w wyszukiwarce Google. Stosujemy metody White Hat SEO

Opieka Administracyjna

Z zamówioną stroną otrzymasz pomoc w administrowaniu przygotowaną przez nas witryną przez 1 rok

Statystyki wejść na stronę

Przygotowana witryna jest zintegrowana z najpopularniejszym skryptem statystyk Google Analytics.

Hosting i Domena

Pomagamy w rejestracji taniej domeny i sprawdzonego taniego hostingu

l

Czat na stronę internetową

Na życzenie przygotowana strona będzie zintegrowana z wybranym skryptem livechatu

W standardzie każdej strony

Standardowo strona zawiera mapę dojazdu, integrację z social mediami, slider zdjęć, formularz kontaktowy, bloga firmowego oraz aż do 10 podstron

SKUTECZNE POZYCJONOWANIE TO PODSTAWA DOBREGO BIZNESU

Żyjemy w czasach, w których koszt reklamy jest szczególnie dokuczliwy dla małych firm. Przykładowo reklama Google Ads kosztuje od kilkudziesięciu groszy do kilkudziesięciu złotych za 1 kliknięcie, co oznacza, że zanim twoja cała konkurencja zdąży w nią w kliknąć, chcąc poznać szczegóły prezentowanej przez Ciebie oferty, twoje konto bankowe będzie uboższe o co najmniej kilkaset złotych. Inne formy reklam także są najbardziej opłacalne dla wielkich firm, wydających miesięcznie setki tysięcy złotych.

W takich okolicznościach skuteczne pozycjonowanie strony internetowej jest absolutną podstawą dobrego biznesu. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej to możliwość niemal bezpłatnego zdobywania nowych klientów.

Strony Internetowe Olsztyn z Pozycjonowaniem & . . .

W naszej ofercie znajdziesz strony internetowe z pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google, ale także inne usługi. Jeśli masz już swoją witrynę sugerujemy skorzystanie z usługi pozycjonowania w wyszukiwarce Google, pozycjonowanie lokalne na frazy Olsztyn, Warmia i Mazury, itp. Prowadzimy firmowe profile w mediach społecznościowych oraz oferujemy inne usługi.

Oferowane Usługi

 • Strony internetowe Olsztyn i cała Polska z pozycjonowaniem – polecane dla każdej firmy
 • Strony internetowe bez pozycjonowania
 • Pozycjonowanie stron internetowych – jeśli masz już swoją stronę internetową, możesz zamówić jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.pl.
 • Prowadzenie blogów firmowych, profili firmowych w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, Twitter

NIEDAWNO WYKONANE STRONY INTERNETOWE

Zobacz realizacje stron internetowych przygotowanych dla naszych Klientów i zamów podobną lub całkiem inną, wymarzoną przez siebie, stronę internetową dla swojej firmy

W OFERCIE PODSTAWOWEJ STRONA WWW + POZYCJONOWANIE

W ofercie podstawowej znajdują się:

 • Przygotowanie profesjonalnej, nowoczesnej strony internetowej
 • Pozycjonowanie strony internetowej przez 1 rok
 • Pomoc w wyborze sprawdzonego hostingu i taniego rejestratora domen
 • Pomoc w administrowaniu stroną przez 1 rok

Opcje dodatkowo płatne

 • Ponadstandardowe funkcjonalności na stronę internetową (np. bardziej zaawansowany slider, grafiki, mapa Google z wykorzystaniem Javascript API)
 • Pozycjonowanie dodatkowych fraz (ponad limit 10)
 • Przygotowanie i administrowanie profilami w mediach społecznościowych
 • Przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowej Google Ads lub Facebook Ads.

 

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

W ramach oferty przygotowania strony internetowej z pozycjonowaniem do każdej przygotowanej strony internetowej otrzymasz jej roczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Warunki pozycjonowania

 • pozycjonowanie 10 dowolnie wybranych przez Klienta fraz regionalnych (np. kosmetyczka olsztyn, firma remontowa bydgoszcz, kancelaria prawna olsztyn, itp.)
 • pozycjonowanie strony będzie prowadzone przez 1 rok od uruchomienia witryny lub dłużej, aż do skutku jakim jest osiągnięcie TOP 10 w Google.pl dla co najmniej 50% pozycjonowanych fraz
 • o postępach pozycjonowania Klient będzie raz w miesiącu informowany drogą mailową
 • stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania
 • na życzenie do pozycjonowania mogą być dołączone dodatkowe frazy – koszt pozycjonowania fraz dodatkowych do negocjacji

HOSTING I DOMENA

W pakiecie ze stroną pomagamy w rejestracji domeny i zakupie hostingu w tanich i sprawdzonych firmach.

Parametry hostingu

 • Przestrzeń dyskowa od 2 GB – na firmową stronę internetową i pocztę e-mail.
 • Bazy danych MySQL
 • Panel administracyjny – DirectAdmin
 • Serwerownia na terenie Polski
 • Od 50 zł / rok – sprawdź hosting w Seohost

Domena

Domeny polecamy rejestrować w sprawdzonych i najtańszych na rynku (dla cen odnowienia) firmach. Zobacz najnowszy Ranking rejestratorów domen.

Jeśli posiadasz już własny hosting i domenę – witrynę uruchamiamy na Twoim hostingu.

ADMINISTRACJA i BEZPIECZEŃSTWO

W pakiecie Administracja i Bezpieczeństwo otrzymasz na 1 rok pomoc w administrowaniu swoją witryną. W ramach działań asekuracyjnych:

 • pomoc w edytowaniu i dodawaniu nowych treści
 • pomoc w aktualizacji skryptów, motywu i pluginów
 • pomoc w bieżących drobnych modyfikacjach na stronie

Uwaga! W razie ewentualnego ataku hakerskiego na stronę (np. zawirusowania strony) – w ramach usługi bezpłatnie przywrócimy twoją witrynę do stanu poprzedniego.

UTRZYMANIE STRONY W KOLEJNYCH LATACH

Przedłużenie

Po roku koszt rocznego utrzymania strony w polecanych przez nas firmach : domena (.pl) + hosting to w sumie około 100 zł.

Pozycjonowanie

Od drugiego roku koszt pozycjonowania do negocjacji – w zależności od witryny i fraz od 150 zł / mies.

OPINIE KLIENTÓW

Chciałbym bardzo podziękować firmie, która wykonała dla mnie w zeszłym roku stronę internetową www.agrostajnia.pl. Ich fachowość, dobry opis i pozycjonowanie strony przyciągnęło dużo klientów, a w tym roku odczułem dobry sezon w Gospodarstwie Agroturystycznym „W Lesie” w Bartągu 63. Jeszcze raz dziękuję.

Janusz Malkowski, www.AgroStajnia.pl

Współpracując z firmą mam pewność, ze każdy pomysł, każde pytanie zostaną wzięte pod uwagę. Strona internetowa jest dopracowana, na bieżąco aktualizowana i pozycjonowana w wyszukiwarce Google. Firma ma czas dla swoich klientów i do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Mają dobre podejście do klienta, pełne życzliwości i cierpliwości. Cechuje ich duże zaangażowanie, fachowa pomoc, terminowość i rzetelność. Serdecznie polecam! Urszula Gutowska, www.Gutowska.pl
Moja firma jest bardzo zadowolona ze współpracy oraz ze sposobu pozycjonowania strony www.quick24.pl, który jest bardzo skuteczny. Pozycjonowanie, jakie zaproponowała firma przynosi wymierne korzyści, co widać po wzroście wejść na stronę. Poza tym zawsze mogę liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Polecam. Remigiusz Kłódka, www.quick24.pl

KOSZT PRZYGOTOWANIA STRONY Z POZYCJONOWANIEM PRZEZ 1 ROK

Poniższa kalkulacja dla stron z pozycjonowaniem 10 fraz przez rok lub dłużej aż do osiągnięcia TOP 10 Google dla co najmniej 50% pozycjonowanych fraz: dla fraz regionalnych z miejscowości małych, średnich i dużych oraz fraz ogólnych. Jeśli chcesz pozycjonować więcej fraz lub frazy multiregionalne – skontaktuj się w celu wyceny indywidualnej.

TARYFA 1

WWW + pozycjonowanie
10 fraz regionalnych
(miasto do 200 tys. osób, np. Olsztyn )

999

TARYFA 2

WWW + pozycjonowanie
10 fraz regionalnych
(miasto 200-400 tys.)

1499

TARYFA 3

WWW + pozycjonowanie
10 fraz regionalnych
(miasto 400-999 tys.)

1999

TARYFA FREE

WWW + pozycjonowanie
10 fraz
(regionalne Warszawa lub ogólne)

2999

Ceny w PLN. Do powyższych cen nie doliczamy podatku VAT (wystawiamy faktury zw. z VAT)

ZAMÓWIENIE STRONY.  PROŚCIEJ SIĘ NIE DA!

1. Skontaktuj się

Skontaktuj się i zamów stronę internetową z pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google przez rok od chwili uruchomienia Twojej strony.

Cena za stronę i pozycjonowanie jest prosta do ustalenia – zależy od wielkości miasta – lokalizacji na którą będziemy pozycjonować twoją witrynę.

2. Wybierz jeden z kilkuset szablonów Premium

Otrzymasz od nas link do galerii szablonów, w której możesz wybierać spośród ponad 500 nowoczesnych layoutów! Jeśli wolisz – my wybierzemy dla Ciebie szablon, który będzie idealnie pasował do twojej witryny.

Jeśli nie posiadasz domeny i hostingu – pomożemy w wyborze oraz w zamówieniu domeny oraz serwera na twoją stronę i pocztę e-mail.

3. Przygotuj treści

Przygotuj treści na swoją stronę: napisz wstępne teksty (potem teksty będą przez nas optymalizowane pod względem wyszukiwarki Google), wybierz zdjęcia. Jeśli nie masz pomysłu – przygotowanie treści oraz wybór zdjęć możesz zostawić nam (za niewielką opłatą dodatkową).

4. Uruchomienie witryny

Po wybraniu przez ciebie szablonu i dostarczeniu treści na stronę przygotowujemy Twoją witrynę, zmieniamy teksty i zdjęcia, ewentualnie zmieniamy czcionki i kolory szablonu na takie, które będą idealnie pasować do charakteru twojej strony.

5. Pozycjonowanie przez 1 rok

Odtąd strona jest pozycjonowana na wybrane wcześniej frazy. Postępy naszej pracy możesz śledzić ns bieżąco dzięki dostępowi do statystyk seo z zewnętrznego serwisu Seo  Stats. Pozycjonowanie skończy się po roku od uruchomienia strony internetowej lub – jeśli do tego czasu strona nie osiągnie TOP 10 przynajmniej dla połowy pozycjonowanych fraz – będzie kontynuowane do czasu osiągnięcia pierwszej strony wyników wyszukiwania dla co najmniej połowy pozycjonowanych fraz.