FAQ

Informacje i najczęstsze pytania
Informacje na temat naszych usług – strony internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne.

Jak zamówić stronę internetową?

➥ Skontaktuj się z nami
➥ Podaj jak najwięcej informacji na temat tego jaka ma być twoja strona internetowa
➥ Po ustaleniu szczegółów dotyczących wyglądu, funkcjonalności oraz treści witryny otrzymasz spersonalizowany projekt graficzny strony w pliku graficznym (.jpg). Przygotowanie projektu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami i jest bezpłatne.
➥ Przystępujemy do wykonywania witryny. Wykonujemy stronę internetową na podstawie przyjętego projektu oraz optymalizujemy ją pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google.pl
➥ Po wykonaniu strony, zapłacie za usługę i wystawieniu faktury klient otrzymuje dane dostępowe do panelu administracyjnego serwisu.
➥ Klient ma 14 dni na zgłoszenie ewentualnych poprawek do wykonanych usług. Poprawki wykoanane są najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia.

Jaka jest charakterystyka przygotowywanych stron internetowych?

➥ Dowolna liczba podstron, możliwość wyboru wzoru, kolorystyki, czcionek, zdjęć oraz wielu funkcjonalności, np. formularz, widget facebook, mapka, galeria z lightboxem itp.
➥ Strony posiadają panel administracyjny, w którym można samodzielnie edytować treści
➥ Strony są dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony (responsive design)
➥ Strony są dopracowane w szczegółach, nad dopracowaniem szczegółów pracujemy co najmniej kilka-kilkanaście godzin, jeśli trzeba dłużej, aż otrzymany produkt będzie dopracowany pod każdym względem. Gwarantujemy dopracowanie witryny pod względem nie tylko wyglądu dla różnych rozdzielczości ekranu (tablety, smartfony) ale również późniejszego pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google, optymalizację kodu pod względem wydajności i szybkości działania oraz treści pod względem pozycjonowania w wyszukiwarce Google
➥ Przy zamówieniu strony internetowej gwarantujemy odczuwalny dla kieszeni rabat na firmową aplikację mobilną oraz pozycjonowanie witryny w Google

Dlaczego preferujemy CMS WordPress?

Po pierwsze dlatego, że późniejsze administrowanie witryną (dodawanie, edycja treści) nie wymaga od klienta żadnej wiedzy technicznej.

Po drugie, dostępność wielu skryptów dodatkowych dostępnych na wolnej licencji, których kod może być dowolnie zmieniany do naszych potrzeb sprawia, że dzięki temu zamiast pisać plugin od podstaw (co trwać może od kilku godzin do kilku, kilkunastu dni) można w ciągu 1-2 godzin otrzymać profesjonalne i idealne z perspektywy klienta działanie i wygląd, co ważne w pełni legalne.

Po trzecie, WordPress, jako była platforma wyłącznie blogowa jest wyśmienitym skryptem pod względem późniejszego pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google w oparciu o content marketing, czyli jedyny z punktu widzenia Google w pełni legalny, dopuszczalny i bezpieczny obecnie sposób pozycjonowania.

Na życzenie Klienta tworzymy strony internetowe na dowolnym open source CMS (Joomla, Drupal, itd.), a także w HTML.

Nie mam pomysłu na stronę. Co wtedy?

Jeśli nie wiesz jak miałaby wyglądać twoja strona internetowa wystarczy, że podasz najważniejsze informacje (branża, lokalizacja, zakres działania, itp). Na podstawie tej wiedzy przedstawimy swoją wizję lub wspólnie wypracujemy projekt spełniający oczekiwania twoje i twojej branży.

Kiedy następuje płatność za stronę internetową?

Bezpłatnie i bez zobowiązań przygotowujemy projekt graficzny witryny. Płatność – jeśli nie jest to ustalone inaczej – następuje po uruchomieniu przygotowanej witryny.

Skąd wziąć zdjęcia na stronę internetową?

Do budowy strony internetowej mogą być użyte zdjęcia własne klienta, zdjęcia stockowe royalty free lub zdjęcia z domeny publicznej. W wybranych miejscowościach możliwe jest zlecenie nam wykonania zdjęć na stronę internetową w siedzibie Klienta.

Czy samodzielnie muszę wybrać zdjęcia i inne elementy na stronę?

Zdjęcia, czcionki, kolorystykę itp. możemy wybrać za klienta. Klient nie ponosi z racji powyższych usług żadnych dodatkowych kosztów, podobnie jak w przypadku drobnych korekt dostarczonych tekstów na stronę. Natomiast w przypadku tworzenia tekstów od podstaw naliczone zostaną koszty dodatkowe, które zawsze są wcześniej ustalane z każdym klientem.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Zadaj pytanie mailowo lub telefonicznie: info@nawitrynie.pl | 795-675-988