BLOG

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej oferty lokalnej: Strony internetowe Nidzica z pozycjonowaniem! W ramach oferty przygotowanie strony internetowej oraz pozycjonowanie w wyszukiwarce Google przez okres 1 roku!

Strony internetowe Nidzica – co trzeba wiedzieć

W ofercie Strony internetowe Nidzica w cenie 399 zł  lub 499 zł (w zależności od wyboru pakietu Standard lub All Inclusive) otrzymamy przygotowanie nowoczesnej strony internetowej oraz pozycjonowanie przygotowanej strony internetowej w wyszukiwarce Google przez okres 1 roku.

Pozycjonowanie strony internetowej odbywa się metodami zgodnymi z zasadami wyszukiwarki Google, tzw. metodami White Hat SEO. Strony w ramach oferty promocyjnej Strony internetowe Nidzica + pozycjonowanie pozycjonowane są na 6 lub 10 (w zależności od wybranego pakietu) fraz regionalnych.

Gwarancja na pozycjonowanie strony internetowej

Na pozycjonowanie zamówionej strony internetowej udzielona jest gwarancja skuteczności pozycjonowania. W ramach gwarancji – jeśli w ciągu roku pozycjonowania – strona internetowa nie znajdzie się na pierwszej stronie wyszukiwania dla przynajmniej połowy pozycjonowanych fraz – strona internetowa będzie pozycjonowania dłużej – aż do skutku, czyli do osiągnięcia pierwszej strony wyników dla co najmniej połowy pozycjonowanych fraz.

Szczegóły oferty Strony internetowe Nidzica: [TUTAJ]