BLOG

Dzień Darmowej Dostawy już na dobre wszedł do polskiego e-commerce. W tym roku jednak będzie wcześniej niż zwykle – Dzień Darmowej Dostawy 2016 będzie miał miejsce już we wtorek 29 listopada.

Dzień Darmowej Dostawy to tradycyjnie już (Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest od roku 2009) w polskim handlu internetowym dzień, w którym sklepy internetowe oferują bezpłatną dostawę zakupionych w tym dniu przedmiotów (w niektórych przypadkach darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie w przypadku zamówienia towarów za określoną, niewygórowaną kwotę 20 zł). Dzień Darmowej Dostawy 2016 przypada na wtorek 29 listopada, czyli dzień po Cyber Monday!.

Dzień Darmowej Dostawy – lista sklepów

W chwili obecnej, czyli na równo tydzień przed Dniem Darmowej Dostawy, do tegorocznej akcji przystąpiło już ponad 1700 polskich sklepów internetowych z kilkunastu branż.29 listopada 2016 r. nie zapłacimy za dostawę zakupionych artykułów, między innymi, zamawiając sprzęt RTV-AGD, meble, leki i suplementy diety, zdrową żywność, zabawki, gry i konsole, biżuterię i zegarki, komputery i sprzęt IT, książki i płyty, multimedia, sprzęt sportowy i rekreacyjny, odzież i bieliznę, czy sprzęt turystyczny.

Pełną listę sklepów oranż znajdziecie na stronie internetowej www.dziendarmowejdostawy.pl. Na tej samej stronie można również dodać swój sklep do akcji.

Twój sklep przyłączył się do akcji?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i przyłączyłeś się do akcji Dzień Darmowej Dostawy – podziel się informacją o tym w komentarzu poniżej posta dodając adres swojej strony internetowej na której znajduje się twój sklep.